1. Božični mednarodni kegljaški turnir Maribor 2019

          

Kegljaški klub Konstruktor in Športni objekti Maribor razpisujeta 1. Božični mednarodni kegljaški turnir za moške in ženske v konkurenci posamezno 1 x 120 lučajev.

Prijave sprejema do zapolnitev terminov Bojan PIHLAR na naslov : pihlar.bojan@gmail.com ali GSM 041 721 019

NAGRADE

Nagrade se bodo podeljevale zadnji dan turnirja in sicer za:

MOŠKI:
1. MESTO – pokal in 300,00 €
2. MESTO – pokal in 200,00 €
3. MESTO – pokal in 100,00 €

ŽENSKE:
1. MESTO – pokal in 150,00 €
2. MESTO – pokal in 100,00 €
3. MESTO – pokal in 50,00 €

DODATNA NAGRADA 100,00 € ZA REKORD KEGLJIŠČA

TERMINI TEKMOVANJA

Tekmovanje se bo odvijalo v petek 13.12., 20.12. in 27.12. od 16:00 do 21:00 ure, v soboto 14.12. in 28.12. od 10:00 do 21:00 ure in nedeljo 15.12., 22.12. in 29.12.2019 od 10:00 do 21:00 ure na kegljišču Športni objekti Maribor – Dvorana Tabor, Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenija, po priloženem razporedu objavljenem na spletni strani KK Konstruktor. Tekmuje se po športnem pravilniku KZS, 5 minut ogrevanja. Tekmovanje bodo sodili domači sodniki.

PRIJAVNINA

Prijavnina se plača pred samim nastopom v višini 10,00 €. Vsak tekmovalec ob plačilu prejme bon za brezplačno pijačo po izbiri. Bogat srečelov – vsaka srečka je dobitna.

Končni rezultati

TEKMOVALEC KLUB POLNO ČIŠČENJE SKUPAJ PRAZNE
1. Bolanča Luka KK Zaprešič 391 217 608 0
2. Lepej Matej KK Konstruktor 387 209 596 1
3. Stoklas Uroš reprezentanca SLO – člani 389 203 592 2
4. Požar Žiga reprezentanca SLO – U23 376 212 588 1
5. Krajnc Anej KK Konstruktor 362 222 584 0
6. Blaž Aleš reprezentanca SLO – člani 380 202 582 1
7. Vlakevski Bojan KK Zaprešič 365 215 580 3
8. Požun Nejc reprezentanca SLO – U23 351 221 572 0
9. Jurančič Timi reprezentanca SLO – člani 362 209 571 1
10. Lužan Janže reprezentanca SLO – člani 370 201 571 0
11. Vindiš Damir KK Konstruktor 366 203 569 0
12. Sajko Sandi KK Konstruktor 361 206 567 0
13. Krajnc Anej KK Konstruktor 369 196 565 2
14. Topolšek Tilen reprezentanca SLO – U23 361 202 563 2
15. Katavič Dalibor KK Lokomotiva 343 218 561 4
16. Predovnik Nik reprezentanca SLO – U23 361 199 560 2
17. Steržaj Miko reprezentanca SLO – U23 368 190 558 3
18. Kastaneto Primož KK Taborska Jama 357 198 555 1
19. Truntič Miro KK Konstruktor 362 192 554 0
20. Ivančič Tomaž reprezentanca SLO – U23 360 191 551 2
21. Pašič Denis reprezentanca SLO – U23 369 182 551 5
22. Jurančič Samo KK Miklavž 383 136 550 7
23. Lemezovič Izet KK Miklavž 371 178 549 2
24. Čerin Blaž reprezentanca SLO – člani 347 201 548 2
25. Jurančič Timi KK Konstruktor 368 175 543 2
26. Skaza Igor KK Lokomotiva 375 165 540 1
27. Pocrnjič Marjan KK Ceršak 341 198 539 2
28. Velišček Franci reprezentanca SLO – člani 346 193 539 1
29. Vanek Uroš KK Konstruktor 369 170 539 6
30. Ivančič Tomaž reprezentanca SLO – U23 369 167 536 0
31. Harc Mirko KK Lokomotiva 351 184 535 2
32. Milički Bruno KK Obrtnik Krapinske toplice 368 165 533 1
33. Krajnc Anej reprezentanca SLO – U23 372 161 533 2
34. Bajrič Denis KK Konstruktor 352 177 529 4
35. Medić Duško KK Obrtnik Krapinske toplice 357 171 528 0
36. Branislav Trglavčnik KK Lokomotiva 357 171 528 4
37. Struber Sergej KK Ceršak 338 188 526 4
38. Skaza Igor KK Lokomotiva 355 171 526 6
39. Gojčič Slavko KK Ceršak 368 157 525 8
40. Polše Leon KK Lokomotiva 355 168 523 4
41. Jurančič Samo KK Miklavž 355 167 522 5
42. Piletič Jan reprezentanca SLO – U23 336 184 520 3
43. Vidovič Igor KK Krilato kolo 343 176 519 11
44. Skrober Željko KK Lokomotiva 337 181 518 6
45. Amšl Srečko KK Ceršak 364 154 518 6
46. Vrtin Samo KK Ceršak 353 164 517 6
47. Petrovič Pavle KK Šoštanj 364 152 516 7
48. Fišer Srečko KK Ruše 365 151 516 7
49. Hasićić Rasim KK Šoštanj 334 181 515 2
50. Arnuš Branko KK Šoštanj 344 171 515 5
51. Ferk Karel KK Ceršak 337 177 514 9
52. Ferk Matic KK Ceršak 349 165 514 3
53. Kure Franjo rekreacija 355 158 513 1
54. Pocrnjič Marjan KK Ceršak 361 150 511 7
55. Krajnc Gorazd KK Miklavž 340 169 509 7
56. Merčnik Darko KK Konstruktor 366 142 508 8
57. Hauc Marcel KK Ceršak 339 168 507 12
58. Jurančič Vili KK Miklavž 343 164 507 5
59. Mijovič Tadej KK Slovenske Konjice 346 159 505 7
60. Jurančič Timi KK Miklavž 336 168 504 2
61. Petrovčič Dominik reprezentanca SLO – U23 337 167 504 5
62. Haložan Erik KK Lokomotiva 350 154 504 0
63. Lemetović Izet KK Lokomotiva 338 165 503 2
64. Kapun Franc KK Ceršak 344 159 503 10
65. Pfifer Aljaž KK Ceršak 347 156 503 3
66. Ratek Emil KK Ceršak 337 164 501 6
67. Korpar Peter KK Lokomotiva 342 158 500 7
68. Piletič Jan reprezentanca SLO – U23 326 173 499 3
69. Jurančič Emil KK Miklavž 349 149 498 8
70. Gojčič Slavko KK Ceršak 336 161 497 4
71. Novarlič Marko KK Konstruktor 328 163 491 7
72. Matulin Jože KK Lokomotiva 326 159 485 3
73. Kržovnik Vlado KK Šoštanj 329 155 484 11
74. Brečko David KK Lokomotiva 335 147 482 9
75. Zorman Mišo KK Lokomotiva 348 131 479 8
76. Skrober Željko KK Lokomotiva 332 146 478 6
77. Čepek Darko KK Ceršak 335 142 477 5
78. Kompari Bogdan KK Šoštanj 352 125 477 15
79. Holer Štefan KK Krilato kolo 344 129 473 14
80. Šauperl Mišo KK Krilato kolo 329 141 470 11
81. Aleksić Miloje KK Šoštanj 336 134 470 12
82. Amšl Žan KK Ceršak 335 126 461 15
83. Jevšenak Boris KK Miklavž 321 119 440 13
84. Duh Klemen KK Miklavž 326 110 436 19
85. Skrober Željko KK Lokomotiva 238 71 309 8
86. Harc  Mirko KK Lokomotiva 197 86 283 1
87. Sajko Luka KK Konstruktor 129 51 180 0
TEKMOVALKA KLUB POLNO ČIŠČENJE SKUPAJ PRAZNE
1. Plavčak Maja reprezentanca SLO – članice 369 218 587 2
2. Neuvirt Štefka KK Miklavž 372 205 577 3
3. Repnik Tea reprezentanca SLO – U 23 363 200 563 0
4. Grobelnik Mira KK Celje 363 195 558 3
5. Ines Kolar ŽKK Plitvice 369 185 554 3
6. Vrtin Eva KK Ceršak 361 192 553 5
7. Sajko Eva reprezentanca SLO – članice 345 207 552 3
8. Koprivec Klara reprezentanca SLO – U 23 369 183 552 1
9. Ines Kolar ŽKK Plitvice 350 200 550 4
10. Pertoci Poldka KK Miklavž 374 172 546 7
11. Zalar Amanda reprezentanca SLO – U 23 400 146 546 8
12. Mejač Irena reprezentanca SLO – članice 346 199 545 3
13. Mržljak Tina reprezentanca SLO – U 23 361 183 544 3
14. Strelec Brigitte reprezentanca SLO – članice 370 165 535 2
15. Zoran Iris reprezentanca SLO – U 23 361 182 533 4
16. Jurančič Barbara KK Impol 357 174 531 3
17. Jurančič Karmen KK Miklavž 355 175 530 3
18. Jurančič Karmen KK Miklavž 363 174 527 3
19. Ahačič Premrl Marija reprezentanca SLO – članice 346 176 522 4
20. Šeško Jožica KK Celje 366 156 522 1
21. Grahor Majda KK Remoplast 353 168 521 5
22. Radič Nataša reprezentanca SLO – U 23 361 160 521 5
23. Kunčič Špela reprezentanca SLO – U 23 364 157 521 2
24. Durič Dragica KK Remoplast 352 167 519 5
25. Ana Rapo ŽKK Plitvice 343 175 518 6
26. Vargazon Tatjana KK Miklavž 347 170 517 4
27. Tomažič Sara KK Miklavž 349 168 517 7
28. Kure Anita rekreacija 375 141 516 6
29. Babič Marjana KK Ruše 367 145 512 13
30. Dijana Mlinarić ŽKK Plitvice 336 175 511 7
31. Vaupotič Aleksandra KK Krilato kolo 348 163 511 10
32. Ana Rapo ŽKK Plitvice 361 146 507 7
33. Dijana Mlinarić ŽKK Plitvice 351 148 499 7
34. Pečovnik Vesna KK Impol 344 153 497 8
35. Reiner Pavlinec Ivana KK Zaprešič 325 167 492 12
36. Tanja Galac ŽKK Plitvice 326 166 492 6
37. Ivana Rapo ŽKK Plitvice 330 159 489 11
38. Ogrizek Maruška reprezentanca SLO – U 23 323 165 488 8
39. Tanja Galac ŽKK Plitvice 364 124 488 10
40. Ivana Rapo ŽKK Plitvice 321 161 482 7
41. Žnidaršič Čuk Nataša reprezentanca SLO – članice 323 159 482 8
42. Horvat Zora KK Krilato kolo 348 120 468 20
43. Pahernik Mira KK Krilato kolo 330 129 459 13
44. Kašman Nuša KK Miklavž 274 95 369 29